Субота, Вересень 21

Наступного тижня оголосять переможця конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У четвер, 18 травня, три інвестори презентували проекти сміттєпереробних заводів, які вони хочуть збудувати на території Львівської області. Будівництво заводу, згідно з представленими проектами, коштуватиме від 50 до 100 млн євро. За словами заступниці голови ЛОДА Ірини Гримак, наступного тижня ЛОДА оголосить результати конкурсу. Про це пише zaxid.net.

«Наступного тижня ми оголосимо результати конкурсу, після чого буде презентація та громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу. Після проведення громадських слухань ми запускаємо механізм відведення земельної ділянки», – сказала Ірина Гримак.

Зокрема, у конкурсі взяла участь компанія «ІЕК» (Інвестиційно-екологічна компанія), що презентує інтереси іноземного інвестора Waste to Energy International. Вона пропонує звести завод з термічної переробки сміття для виготовлення електро- та теплоенергії, який зможе переробляти 115 тис. відходів у рік. Вартість будівництва становить приблизно 55 млн євро. Компанія хоче збудувати сміттєпереробний комплекс у Дрогобицькому районі, будівництво триватиме 2,5 роки.

 

ТОВ «Вейст Менеджмент Систем» та ТОВ «Глассворк технолоджі» претендують на ділянку у Миколаївському районі. ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Це польсько-український проект, що здійснюватиметься спільно з IDS BUD та E.CORAX. Для будівництва першого етапу заводу потрібно три роки. На першому етапі завод зможе переробляти приблизно 80 тис. тонн відходів у рік, на третьому етапі обсяги збільшаться до 250 тис. тонн. Вартість проекту – 89 млн євро.

ТОВ «Глассворк технолоджі» представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Завод зможе переробляти 350 тис. тонн відходів у рік. Вартість будівництва заводу становить 96,5 млн євро.

«ІЕК» та ТОВ «Вест Менеджмент Системс» планують будувати завод за кошти приватних інвесторів, а ТОВ «Глассворк технолоджі» залучатиме також грантові кошти ЄС та Данії.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР