Найстарша пара молодят на Львівщині: нареченому 81 рік, нареченій – 69

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Підопічні Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Микола Григорович Панас та Любомира Михайлівна Кравецька, незважаючи на свій поважний вік, поєднали свої долі. Про це повідомили у Бориславському міському центрі соціального обслуговування .

Миколі Григоровичу 81, а Любомирі Михайлівні 69 років. Для «молодят» це вже не перший шлюб.

«Доля розпорядилася так, що після довгих років подружнього життя п. Микола овдовів  та й п. Любомира залишилася вдовою із двома дітьми. Зараз їх поєднала самотність та щирі, теплі почуття», –розповіла директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування  Наталія Штереб.

Як пише Радіо Свобода, “молодята” кажуть, що хочуть подати старішим людям приклад, що не варто соромитись віку, коли панує любов і порозуміння.

 

Микола Панас зачарував Любомиру своєю увагою і добротою. Цього жінці дуже бракувало у житті. Він – удівець, із першою дружиною прожив 52 роки, поховав двох синів у дитячому віці. Любомира була розлучена. Обоє працювали у Бориславі, мають великий життєвий досвід. 11 січня цього року молодята побрались. Несподіванкою для них стали подарунки від міста. Проживають у Бориславі у передгір’ї Карпат. Добратись до їхньої хати у передгір’ї Карпат та ще й взимку непросто. Найнадійніше ногами.

© Галина Терещук / radiosvoboda.org

Микола Панас домагався руки Любомири Кравецької протягом трьох місяців. Спершу жінка вагалась, десь навіть соромилась, що її дорослі діти не зрозуміють. Але діти – по своєму, старі – по своєму, жартує Микола Панас.

Після Великодня Микола та Любомира планують взяти церковний шлюб. А у день закоханих побажали всім подружжям щастя, порозуміння і поваги один о одного.

Повне інтерв’ю читайте на сайті Радіо Свобода.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР