Понеділок, Серпень 26

«Нафтуся» у Трускавці стане платною для туристів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Нафтуся у Трускавці таки стане платною. Про це повідомили на презентації звіту про роботу ПрАТ “Трускавецькурорт”, яка відбулась напередодні в готельному комплексі «Міротель».

За словами генерального директора Андріана Драновського від успішності роботи новоствореного підприємства «Лікувальні води» залежить і доля верхнього бювету, який не працює більш як 2 роки.

Оскільки про продаж споруди мова не йде, необхідно шукати кошти на її відновлення. Їх збираються заробляти на реалізації Нафтусі за справедливими умовами для усіх гравців туристичного ринку Трускавця. Відтак буде введена плата за Нафтусю, трускавчани ж за мінеральні води не платитимуть.

 

Як пише Трускавець Онлайн, для загального розуміння, – Нафтуся ніколи безкоштовною не була. Вона не тече сама з-під землі, її видобувають, багато людей працює щоденно над тим, щоб води мінеральних джерел Трускавця поступали до бювету і, що важливо, щоб вони завжди були відповідної якості. Всі ці роботи не безкоштовні і всі ті люди, які працюють і працювали досі в ГГРЕС, повинні отримувати зарплату за свою роботу. Вартість Нафтусі завжди закладали у вартість путівок в санаторно-курортних закладах міста. Однак, далеко не всі заклади сплачують Трускавецькурорту за Нафтусю. Більшість із існуючих навіть не хочуть заключити договір з підприємством, бо начебто “їхні гості Нафтусі не п’ють”.

Саме введення платного входу в бювет мінеральних вод не є і не може бути катастрофою для міста-курорту. Кількагривнева вартість входу в бювет не вб’є курорт і не відлякає людей, які до нас їдуть. Так, його можуть вбити інші речі, але точно не платний вхід до бювету. Інше і куди важливіше питання, – куди будуть скеровані кошти, отримані від реалізації Нафтусі.

Також ПрАТ «Трускавецькурорт» готується до святкування 70-річчя заснування міської гідрогеологічної режимно-експлуатаційної станції ГГРЕС у грудні 2019 року. З цієї оказії у Трускавці відбудеться Форум присвячений лікувальним водам курорту, зокрема, розвитку ГГРЕСу. На учасників Форуму чекає чимало несподіванок та відкриттів.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР