Середа, Березень 20

На вул. Личаківській триває завершальний етап ремонтних робіт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Зокрема, на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини вже проклали дорожнє полотно і облаштовують тротуари, а від вул. Долішньої і до вул. Пасічної заливають основу під дорожнє покриття, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Станом на сьогодні триває завершальний етап ремонту вул. Личаківській. Підрядник — ТзОВ „Онур“, виконує роботу згідно з графіком. Зараз роботи зосереджені на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Зокрема, на відрізку до вул. Черемшини вже проклали дорожнє полотно та облаштовуємо тротуари, а від вул. Долішньої до вул. Пасічної заливаємо основу під дорожнє покриття. До середини серпня плануємо завершити цей об’єкт», — розповів в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

Станом на 2 травня під час ремонтних робіт на вул. Личаківській виконано:

  • Влаштування бруківки на проїзній частині дороги від вул. Мечникова до вул. Котика — 6850 м2;
  • Влаштування тротуару — 4000 м2;
  • Влаштування плитки «Римський камінь» між трамвайними коліями — 2400 м2;
  • Влаштування трамвайних колій — 587,5 м. п.
  • Влаштування металевих опор контактної мережі — 22 шт.
  • Влаштування опор освітлення — 32 шт.
    Влаштування каналізаційного колектора від вул. Мечникова до вул. Пасічної — 870 м.п.
  • Залишилося влаштувати колектор — 80 м.п.

«Це стратегічна вулиця для Львова. Тому робітники працюють з 08.00 год ранку і до 22.00 год вечора. Паралельно працюємо на трьох відрізках. Прокладаються трамвайні рейки австрійського виробництва, прокладається новий колектор, будуються нові камери. Будівництво нового колектора є надзвичайно важливим, адже тут є багато бічних вулиць і будинки з цих вулиць сходяться до цього колектора, який далі заходять в колектор на вул. Мечникова», — розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

 

За його словами, під час ремонту вул. Личаківська працює консультант — французька компанія «Egis», яка здійснює контроль за якістю виконання.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап — це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап — роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап — від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.

В межах ремонту вул. Личаківської заплановано провести капітальну реконструкцію дорожнього покриття, заміну трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора. Також планується облаштувати розворотне кільце трамваю на вул. Личаківська-Пасічна. Буде замінено трамвайну колію на нову.

Також цього року у Львові заплановано ремонт вул. Замарстинівської; реконструкція пл. Двірцевої; капітальний ремонт вул. Пластової; ремонт вул. Зимновідська-Станційна; завершення робіт з реконструкції шляхопроводу на вул. Городоцькій, 166, розпочати будівництво пішохідного мосту через залізничну колію на вул. А. Головатого-І.Сулими, будівництво шляхопроводу в районі вул. Т. Шевченка-О.Ковча.

На ці роботи з місцевого бюджету передбачено кошти в сумі — 577,1 млн. грн (в тому числі 511,3 млн. грн ЛКП «Львівавтодор»).

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР