Неділя, Березень 24

На Володимира Великого реконструюють радянську будівлю магазину «Океан». Візуалізація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Магазин збудували у 1982 році, пише Tvoemisto.tv.

На вулиці Володимира Великого, 26а у Львові реконструюють будівлю магазину «Океан». Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 15 лютого.

Гранично допустима висота будівлі не має перевищувати 20 м, а відсоток забудови території площею 0,18 га – 86%. Реконструкцію виконуватиме ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп». Як уточнив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, радянська мозаїка на оновленій будівлі залишиться, як і автентична назва та рибний магазин.

 

Згідно з даними системи Youcontrol, компанія належить Володимиру та Наталії Швед. Їм також належить перший поверх будинку на площі Ринок, 11 та площі Ринок, 19. Міська адмінкомісія двічі штрафувала підприємців за перепланування пам’яток архітектури. Керівником компанії є Віталій Мілінський, який також є керівником Львівської агенції нерухомості та ТзОВ «Діброва», яке збудує торгово-офісні приміщення на Петрушевича.

Власниками магазину «Океан» є львів’яни Алла та Ігор Василів, що займаються торговельним бізнесом.

Довідка

Рибний магазин «Океан» збудували у 1982 році. Архітекторами споруди є Василь Каменщик і Ярослав Мастило. На зовнішньому фасаді нанесена «океанічна мозаїка».

Візуалізація ЛМР

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР