На Сихові з’явиться айсберг замість ялинки, резиденція святого Миколая та ярмарок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього року символом новорічних свят на Сихові буде не ялинка. Перед кінотеатром закінчують встановлення «айсбергу», повідомляє Львівська Газета.

«Така собі футуристична конструкція, яка буде нагадувати айсберг. Також, вона буде поєднана з проекцією, з мапінгом. Буде працювати як сценічна конструкція для музичної частини», – розповідає відео-художник Олексій Горошко.

А уже цієї неділі у центрі Довженка облаштують Резиденцію Святого Миколая! Там діти зможуть поспілкуватися з Чудотворцем та отримати від нього солодкі дарунки,-каже директорка центру Довженка Марта Іванишин.

«Буде чотири дні поспіль працювати резиденція Миколая. Приєднається багато дітей з малозабезпечених сімей, зокрема цього мікрорайону Сихова. Особливістю цієї події буде те, що діти разом із Миколаєм будуть писати листи військовим на схід».

 

Увесь період новорічних свят на Сихові вперше працюватиме ярмарок. Поблизу центру Довженка тимчасово встановлять 13 будиночків.

Організатором ярмарку є ТзОВ «Львівські ярмарки». Він працюватиме у робочі дні з 11:00 до 22:00, а у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00. За порядком стежитимуть працівники ЛКП «Муніципальна варта».

Облаштують тут також сцену, з якої гостей розважатимуть відомі музичні колективи.

«Цей арт-об’єкт буде перед палацом Довженка під час усього ярмарку до 14-го січня. Ми запросили багато колективів, які колядуватимуть на сцені. Багато заходів відбуватимуться і в концертній залі».- Додає Марта Іванишин.

Також на ярмарку в один з будиночків можна буде приносити теплі речі, які потім відвезуть на схід для потребуючих.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР