На співбесіді у львівському управлінні юстиції питають, коли народився Бандера і перевіряють знання пісні УПА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час співбесіди в Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області питають слова пісні УПА «Лента за лентою» та перевірити знання про Степана Бандеру. Це підтвердив керівник управління Ярослав Жукровський у інтерв’ю.

«Правда! За останні два роки «Лента за лентою» стала гімном львівської юстиції. Торік під час відзначення Дня вишиванки ми її гуртом виконали. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому так роблю? Бо державний службовець нового формату має знати не лише закони, а й бути патріотом. Крім цієї пісні, запитую на співбесіді, коли народився Степан Бандера, коли прийнято першу Конституцію Пилипа Орлика», – сказав він.

 

Жукровський сам заспівав пісню на одному з телеефірів. Так він відповів невідомим, які йому погрожували через надто активну діяльність на посаді керівника і масові звільнення.

Пісню «Лента за лентою» створили бійці УПА Василь Заставний і Микола Сорокаліта після бою із загоном НКВД. Вперше її виконали 28 квітня 1945 році в бою біля села Радванці, коли під час бою бійці УПА почали співати, аби підняти бойовий дух.

Джерело: Новинач


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР