На сайті Львівелектротрансу можна придбати нові види абонементів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На сайті «Львівелектротрансу» з’явилась можливість придбати квартальний та денний проїзний, інформує Твоє Місто.

Квартальний проїзний на 90 днів коштує 420 грн, а денний — 15 грн. загальний проїзний на 30 календарних днів коштує 150 грн, а пільговий — 80 грн. Туристичний проїзний ж на 3 календарних дні коштує 40 грн.

Крім цього, у додатку Приват24 із телефоном на базі Android можна придбати півторагодинний електронний абонемент з необмеженою можливістю пересадки «трамвай-тролейбус». Його вартість становить 5,5 грн. У смартфонах на базі IOS нова опція з’явиться у другій половині березня.

Півторагодинний електронний абонемент з можливістю пересадки «трамвай-тролейбус» коштує 5,5 грн, абонемент на день – 15 грн, на три дні – 40 грн, а на три місяці – 420 грн.

Таким чином у «Львівелектротрансі» сподіваються повернути пасажирів, яких втратили після запуску великих автобусів, що дублюють трамвайні маршрути, такі як №2, №3.

 

Крім цього, за словами в. о. директора комунального підприємства В’ячеслава Кокошко, нові абонементи дають змогу пересідати з трамвая на тролейбус та не оплачувати проїзд знову. Це дешевше, аніж добиратися автобусом, проїзд у яких від 1 лютого подорожчав до 7 грн.

Оплатити абонемент можна просканувавши QR-код на стікерах, які розташовані у вагонах. Після цього пасажир може вибрати відповідний варіант абонементу, оплатити його та отримати електронний квиток, на якому зафіксують зворотний відлік часу.

Додамо, що за перші 10 годин півторагодинні абонементи придбали 3 578 разів.

Нагадаємо, у львівському електротранспорті також тестують новий спосіб оплати проїзду за допомогою Bluetooth.

Програма EasyWallet UA використовує Bluetooth-технологію, що дозволяє провести автоматичну купівлю квитка. Поки на пристрої (телефоні, планшеті) ввімкнено Bluetooth, пасажир не потребує паперового квитка чи зчитування qr-коду. Телефон запропонує оплатити безконтактно тільки завдяки Bluetooth, адже технологія розпізнає пасажира в транспорті та за допомогою push-повідомлення просить підтвердити оплату. Це не тільки покращить, а й полегшить поїздки пасажирів. Нам більше не доведеться навіть гаманець діставати, аби купити квиток. Усе відбуватиметься за кілька секунд і за допомогою гаджета.

Нова форма оплати зараз тестується в тролейбусах № 2. Компанія JetBeep у співпраці з компанією EasyPay, презентують інноваційний спосіб купівлі квитків у електротранспорті Львова за допомогою додатку EasyWalletUa.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР