П’ятниця, Травень 24

На Рутковича завершили капітальний ремонт вулиці (Фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На вул. Рутковича завершили капітальний ремонт дороги. Минулого тижня вулицю відкрито для проїзду транспорту. За інформацією Галицької районної адміністрації, капітальний ремонт вул. Рутковича розпочався у 2017 році. Під час ремонту дороги повністю замінено усі комунікації, відремонтовано дорожнє покриття, тротуари та проведено роботи по озелененню.

Фото: Орест Олеськів‎ 

«Капітальний ремонт вул. І. Рутковича ми розпочали у 2017 році, у місяці вересні-жовтні, після того як був зроблений і погоджений проект. Минулого року нам вдалося замінити інженерні мережі, було замінено водопровід та каналізаційні випуски з будинків. З настанням несприятливого зимового періоду роботи були зупинені. Цього року, у весняний період, роботи відновили. Зокрема, цього року було виконано роботи з облаштування дорожнього покриття. Постелили бруківку. До цього часу на цій дорозі був асфальт. Також тротуари були зі старої плитки, відповідно її теж замінили на нову», — розповіли у Галицькій Р А.

Фото: Орест Олеськів‎ 

Фото: Орест Олеськів‎ 

 

Згідно з проведеним тендером, генпідрядником ремонтних робіт на вул. І. Рутковича стало ТзОВ «Захід Пласт» за проектом ЛКП «Інституту просторового розвитку». Загальна вартість реалізації проекту 4 млн. 750 тис. грн.

Проектом капітального ремонту вулиці І. Рутковича були передбачені роботи з висадження зелених насаджень. Зокрема, було висаджено 320 кущів магонії і 16 кленів.

Фото: Орест Олеськів‎ 

Фото: Орест Олеськів‎ 

Відповідно до титульного списку, протягом 2018 року на території Галицького району заплановано проведення капітального ремонту вулиць на суму 24 млн. 243 тис. грн. Зараз тривають роботи з капітального ремонту вул. Котлярської.

Нагадаємо, за інформацією управління інженерного господарства ЛМР, у 2018 році з міського бюджету передбачено виділити 578 млн. грн для ЛКП «Львівавтодор» і департаменту ЖГІ для ремонту доріг, районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 млн. грн, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 млн. грн.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР