Понеділок, Травень 20

На ремонт фонтану біля Оперного театру у Львові витратять майже півмільйона гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради оголосила тендер у системі ProZorro на послуги з поточного ремонту чаші фонтану та підпірних стінок перед театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької на території Галицького району Львова.

Аукціон стартує 25 березня, а очікувана вартість послуг становить 480 000 грн. Строк виконання робіт 31 грудня 2019. Останні роки фонтан знаходиться у занедбаному стані та перетворився на калабаню.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має розбирати покриття підлог з керамічних плиток у фонтані, провести гідроізоляцію, прибрати фонтан від сміття тощо. Крім цього, підрядник зобов’язався провести капітальний ремонт чаші та опорних підпірок фонтану.

До слова, ще з 2015-го року львів’янам обіцяли фонтан з безкоштовним за кошти приватного інвестора.

у березні 2018 року Львівська міськрада дала дозвіл на спорудження сухого фонтану біля Львівської опери.

В ухвалі було зазначено, що перед початком робіт старий фонтан демонтують. Тоді “Сокар-Благо” мають подати проект і погодити його.

Спорудження сухого фонтану біля Оперного театру повинно було здійснюватись в комплексі з реконструкцією (капітальним ремонтом) площі перед театром. Тут планували насадити зелені, встановити лавочки, вбудувати світлодіодні світильники в землю та забезпечити доступом до Wi-Fi.

 

Нагадаємо, у лютому Галицька РА замовила обслуговування 8 фонтанів, які знаходяться на території району: фонтан перед Оперним театром, фонтан на пл. Марійській, 4 фонтани на пл. Ринок, фонтан “Водолій” на вул. Коперника, фонтан на пл. Маланюка. Також сюди входить обслуговування системи поливу на пл. Ринок.

Додамо, минулоріч обслуговування з квітня до листопада 4 фонтанів у центрі міста обійшлося у 300 тис грн з бюджету Львова.

Довідка:

Як пише Твоє Місто, фонтан перед Оперним театром збудований у 2008 році. Тоді до його зведення долучилась компанія «МТС Україна». До того тут була квіткова клумба.

«Із серпня 2007 по травень 2008 «МТС Україна» проводила акцію «Разом зробимо більше». Компанія випустила спеціальні ваучери поповнення, 1 гривня з яких йшла на будівництво фонтану. Таким чином було зібрано $25 тис. Компанія потроїла цю суму, отже на будівництво фонтану від компанії було передано $100 тис» – пригадує експерт із зовнішніх зв’язків Західного територіального управління компанії «МТС Україна» Володимир Хіцяк.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР