На послуги «Львівелектротранс» можна буде скаржитись онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Компанія «Розумна країна» запускає пілотний проект спільно з ЛКП «Львівелектротранс».

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook розповіла команда-переможець Egap Challenge – першого конкурсу IT-проектів у сфері е-демократії. У рамках співпраці створить централізовану онлайн-систему контролю якості надання послуг з пасажироперевезення всіма видами наземного транспорту Львова.

Онлайн-сервіс збиратиме скарги та пропозиції громадян щодо роботи транспорту у Львові, формуватиме аналітичні звіти і карту найбільш проблемних маршрутів, зупинок і доріг. Візуалізація та систематизація звернень буде публічною і доступною за єдиним посиланням.

 

Залишити звернення містяни зможуть за лічені секунди, а скаржитися зможуть на різноманітні незручності – від відсутності маршрутів, порушень у графіку руху до пошкоджених сидінь і оплати проїзду.

У свою чергу управлінці в режимі реального часу зможуть бачити відсортовані за типом побажання та скарги й оперативно реагувати на них.

«Сподіваємося, практика впровадження онлайн-сервісу стане добрим прикладом для інших міст. Мета проекту – масштабуватися по всій країні і забезпечити підзвітність та прозорість у сфері інфраструктури на рівні кожного міста», – пишуть у EGAP.

Відповідний меморандум про співпрацю підписали Програма EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та виконується Фонд Східна Європа, та ЛКП «Львівелектротранс».

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР