Понеділок, 16 Грудня

На перетині двох доріг на Львівщині влаштували розв’язку «турбо-карусель»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Біля села Велика Горожанка на Львівщині на пересіченні автомобільних доріг загального користування державного значення Т-14-16 «Львів – Пустомити – Меденичі» та Т-14-25 «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка» влаштували нову транспортну розв’язку в одному рівні типу «турбо-карусель», інформує Zaxid.net.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини, на цьому об’єкті виконали роботи з влаштування дощової каналізації, конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, встановили дорожні знаки, бар’єрне огородження та дорожню розмітку.

 

У прес-службі Служби автодоріг Львівщини ZAXID.NET уточнили, що розв’язку будували у рамках реконструкції дороги Львів-Пустомити-Меденичі на ділянці від Щирця до Великої Горожанки. Роботи виконує турецька компанія «Онур», реконструкція розпочалася у 2018 році і цьогоріч вийшла на фінальний етап. Кошторис робіт становить 225 млн грн. Розв’язка має вигляд видовженого кільця і дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та підвищить рівень безпеки. Наразі аналогічних розв’язок немає у Львівській області.

Ремонтні роботи виконані в рамках реалізації інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області» на замовлення Служби автомобільних доріг Львівщини.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР