Понеділок, Березень 25

На місці незаконної забудови львів’яни посадили дерева

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 квітня, напередодні та у День добрих справ, низка активістів разом із мешканцями Богуна ,11 у Львові вирішили висадити дерева. Адресу активісти вибрали не просто так. На Богуна, 11 ще недавно велась боротьба громадськості проти незаконної забудови, що мала вирости на маленькому клаптику землі, пише Форпост.

Місцеві жителі втратили б доступ до сонця. Крім того, існує і досі велика ймовірність руйнації навколишніх будинків. На щастя, маленький дворик поки вдалось відбити. Щоб якось привести до ладу його, мешканці разом із волонтерським центром при Хесед-Ар’є та іншими активістами, вирішили висадити дерева.

Протягом двох днів львів’яни облагороджували територію з надією, що забудовник сюди ніколи не повернеться. А діти мешканців гратимуться у новому озелененому дворику, а не серед закинутого фундаменту забудови чи зовсім на дорозі.

 

“Богуна, 11… Скільки змісту і емоцій в цій адресі для антизабудовних активістів Львова. 7 років боротьби у судах, комісіях, кабінетах, прокуратурах та просто на вулиці. У тихому місці на Кастелівці буде сквер, а не новобуд! А сьогодні ми там садили дерева – активісти волонтерського центру при Хесед-Ар’є , Екологічної платформи, Автономного опору, Народної дії і місцеві мешканці. Солідарність, згуртованість і підтримка таки дає результат”, – коментує подію Ірина Юзик, львівська громадська діячка.

© forpost.lviv.ua

© forpost.lviv.ua

© forpost.lviv.ua

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР