Середа, Березень 20

На Личаківській триває останній етап капітального ремонту вулиці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Для оперативного виконання робіт ремонтні бригади працюють в кілька змін. Ця дорога є важливою транспортною розв’язкою міста, тому якнайшвидше відновлення руху тут – пріоритет.

«Ми провели коротку нараду з підрядниками, з консультантами щодо ситуації по вул. Личаківській. Всі мене запевнили, що до кінця серпня вулиця буде готова, щоб уможливити проїзд. Ця робота виконується через фінансування Європейським банком, ми використовуємо європейський принцип, який вимагає чіткості, системності і контролю зі сторони компанії «Еджіс», яка визначена фірмою, що здійснює технічний нагляд. У них нема зауважень по якості робіт. Всі ми розуміємо складність, яка тут є, враховуючи скальну породу, яка внизу. Будуть робити все можливе, щоб час робіт пришвидшити, але щоб це не йшло в шкоду якості робіт. Якість робіт – це питання номер один.

Деякі речі треба робити більш якісно. Якщо є можливість технологічно пришвидшити всі ці роботи, треба так робити.

Бруківку тут використовують максимально ту, що була. Якщо є потреба, ми доставляємо нову. У нас є непоганий запас. Вся бруківка, яка тут була, нікуди далі не піде.

Зауважень до підрядника я сьогодні не маю. Вони змобілізувались, роботи починаються о 8 год ранку і тривають до 22 год. Буде ще збільшена кількість працівників і техніки. На жаль, не можливо робити роботи вночі, бо тут живуть люди, є малі діти, треба це розуміти. До кінця серпня весь об’єм робіт по вул. Личаківській має бути завершений і робота на вересень вже має бути повністю фіналізована і має бути відкритий проїзд, щоб люди могли нормально користуватись і трамваями, і автобусами.

Вул. Личаківська магістральна і мешканці хотіли би, щоб вона була вже зроблена. До кінця серпня роботи завершимо. Можливо, навіть зроблять будівельники подарунок на День Незалежності, але без порушення всіх нормативів, бо якість – це критерій номер один», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Від 24 березня було перекрито рух транспортних засобів на останньому відрізку дороги вул. Личаківської на ділянці від вул. Долішньої до вул. Пасічної. Тут вже повністю демонтовано трамвайну колію та дорожнє покриття. Для пришвидшення робіт збільшено кількість робочих годин», – розповів в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

Станом на 10 квітня під час ремонтних робіт на вул. Личаківській виконано:

 
  • влаштування бруківки на проїзній частині дороги від вул. Мечнікова до вул. Б. Котика – 6500 м2;
  • влаштування тротуару – 3500 м2;
  • влаштування плитки «Римський камінь» між трамвайними коліями – 2200 м2;
  • влаштування трамвайних колій – 500 м. п.;
  • влаштування металевих опор контактної мережі – 20 шт.;
  • влаштування опор освітлення – 26 шт.;
  • влаштування каналізаційного колектора від вул. Мечнікова до вул. Пасічної – 736 м.п.

Залишилося влаштувати колектор довжиною 200 м.п. Також планується облаштувати розворотне кільця трамваю на вул. Личаківська – вул. Пасічна. Буде замінено трамвайну колію на нову.

За словами в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Романа Познанського, труднощі в роботі виникають через скельну породу ґрунтів, на яку наштовхується техніка під час буріння опалубки під облаштування колектора.

«Щоб вирішити питання транспорту, необхідно мати якісні дороги. Громада міста за останні роки інвестувала значні кошти в ремонт доріг і надалі потрібно над цим працювати.

Торік ми розпочали масштабні ремонтні роботи вул. Личаківської. Основне навантаження тут – це підземні роботи, зокрема заміна колекторів. Також ремонтували вул. Чернівецьку – проклали нову трамвайну колію. На вул. Чернівецькій треба повністю робити дорожнє полотно. Також ремонтували вул. Богданівську, вул. Пулюя-Трускавецька, вул. Зимновідська-Станційна.

У планах – однозначно ремонт пл. Двірцевої. Нам потрібно навести лад на цій площі, бо коли приїжджають до Львова, на вокзал, виникає дуже багато питань до цієї площі.

Також ремонтуємо вул. Замарстинівську, яка на сьогодні є однією з найгірших.

У планах – ремонт вул. Пластової, дороги до Білогорщі, шляхопровід на вул. Ковча.

Багато працюємо щодо тих робіт, які необхідно буде розпочинати у 2019 році. Мова йде про вул. Шевченка та про вул. С. Бандери. Це великі проекти, які ми будемо реалізовувати за кошти Європейського інвестиційного банку. Щодо ремонту вул. Мазепи, вул. Пасічної та вул. Б. Хмельницького, на жаль, бюджет міста Львова не такий великий, тому спочатку робимо те, що найскладніше.

Щодо велодоріжок, то маємо дуже чіткий план – вийти на велику кількість велодоріжок. Торік ми зробили доріжку в Брюховичах, зробили велодоріжку на вул. Городоцькій – 3 км. Плануємо велодоріжку на пр. Чорновола, вул. Грінченка, вул. Княгині Ольги.

Також ми в місті інвестуємо багато коштів у ремонт хідників та невеликі дороги. Торік ми відремонтували 50 невеликих доріг у наших районах. У цьому році плануємо 80 таких доріг. Наше завдання – усі дороги мають бути відремонтовані, бути у доброму стані хідники, трамвайні колії та велодоріжки», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР