Вівторок, Червень 19

На Львівщині звільнили водія маршрутки за образу вдови учасника АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 11 серпня, у Самборі звільнили водія маршрутки «Львів-Самбір», який образив вдову учасника АТО та відмовив їй у пільговому проїзді. Про це Zaxid.net розповів міський голова Самбора Юрій Гамар.

«Ніхто йому не дозволяє хамити людям, які втратили своїх близьких на війні, тому я звернувся до начальника цього приватного підприємства [АТП-14608], щоб він навів порядок з своїми працівниками. Він мені розповів, що це не перший інцидент з цим водієм і тому його звільнили», – сказав Юрій Гамар та додав, що жінка написала скаргу на водія у міську раду Самбора.

 

За його словами, інцидент трапився 7 серпня. Як повідомляють у спільноті«Мій Самбір», йдеться про Ілону Дорошенко, яка їхала з Самбора до Львова разом з дворічним сином.

«Зайшла з сином в маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, то він ще теж підсміювався з мене. Ніби-то хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витерпіла і заплатила», – розповіла Ілона Дорошенко.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР