Понеділок, Листопад 18

На Львівщині завершилось міжнародне Rally Galicia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На Львівщині завершилось міжнародне Rally Galicia, яке традиційно входить у календар чемпіонату України. У гонитві за перемогами і гострими враженнями на старт вийшли більше тридцяти екіпажів. Про це повідомляє 24 канал.

Друга локація захопливої боротьби автоекстремалів бере початок на Львівщині в селі Уличному з давньою історією та мальовничою природою. Rally Galicia зібрало відчайдухів на львівських землях уже 16-й раз. Кинути виклик трасі та суперникам на цих змаганнях приїхали й іноземні гості.

Фото: olena_kalimakh / Instagram

Galicia – класичне ралі, де власники суперкарів змагаються на дорогах загального користування. Гравійні траси дарують один із найбільш швидкісних етапів національної першості.

Фото: nazar_shiko / Instagram

Загальна довжина спецділянок – понад 140 кілометрів, на яких екіпажі підстерігають чимало перепон. До вподоби траса і тандемові Козлов-Островський. Імениті спортсмени не залишали шансів опонентам на попередній автогонці.

Тут добре, навіть брід був маленький з великою кількістю бризу. Ми їхали дуже обережно, тому що дуже травматична траса”,– зазначила учасниця Rally Galicia Зуліхан Біджанова.
Адреналін на дорогах приваблює багато поціновувачів таких видовищ. За нагороди ралісти боролися упродовж трьох днів.

 

cups #rally #rallygalicia #mpower #bmw

A post shared by Den Trubnikov (@trubnicof) on

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР