На Львівщині відкриють завод, де виготовлятимуть кабелі для BMW

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

30 серпня відбудеться відкриття першої черги заводу в Бродах, який стане найбільшим виробничим підрозділом підприємства. Зокрема, площа виробничих приміщень сягає 11 000 м2, складських приміщень – понад 5 000 м2 , соціально-побутових приміщень – понад 4 000 м2. У будівництво заводу інвестовано понад 30 млн євро, інформують на сайті підприємства.

З відкриттям першої черги заводу буде створено 1400 робочих місць. Крім цього, вивчається можливість будівництва другої черги, що додатково створить ще 1000 робочих місць. На заводі у Перемишлянах зараз працює понад 300 осіб, у Золочівському виробничому підрозділі – понад 1000 осіб.

 

Додамо, на сайті підприємства «Електроконтакт Україна» розміщено оголошення про те, що компанія 30-го серпня відкриває завод у Бродах на Львівщині і урочистості відбудуться за участі президента Порошенка. Програма візиту буде оприлюднена завтра.

Довідково. ТзОВ «Електроконтакт Україна», що належить до концерну Nexans, працює на ринку Львівщини з 2007 року. Успішне функціонування виробничих підрозділів у Перемишлянах і Золочеві дало можливість компанії розширювати свої виробничі потужності та розпочати у червні 2016 року будівництво нового заводу у Бродах з нуля.

Бродівське відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW. Нещодавно замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві та уклав договір про співпрацю.

Джерело

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР