Середа, Вересень 26

На Львівщині відкрили перший в Україні центр імітаційного моделювання бойових дій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вчора, 15 вересня, у 184-му Навчальному центрі в Старичах на Львівщині відкрили сучасний центр імітаційного моделювання бойових дій. Відкриття відбувалося за участю військових аташе іноземних держав, повідомляє «Український мілітарний портал», передає Zaxid.net.

© Evgeny Kraws

«Усі урочистості проходили в навчальному корпусі відділення імітаційного моделювання. Крім будівництва корпусу, також проведено роботи з відновлення містечка «Інженерне» в навчальному центрі, де буде проходити практичне відпрацювання тактичних дій з використанням системи MILES», – йдеться в повідомленні.

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

Присутнім було продемонстровано один з елементів навчання – відпрацювання взаємодії через мультимедійні засоби у відділенні імітаційного моделювання.

Окрім моделювання різного виду тактичних ситуацій, також відпрацьовуватимуть практичні дії в системі MILES, бригадний комплект якої закупили в рамках технічної допомоги від США.

© Evgeny Kraws

Система MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System) дозволяє імітувати бойову сутичку, в тому числі за участю бойової техніки. Для Збройних сил України вона не нова, ще у 2011-12 роках її отримала 30-та механізована бригада і 95-та бригада ВДВ.

 

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

Нагадаємо, що 11 вересня на Яворівському полігоні стартували навчання Rapid Trident, пише Євгеній Кравс.

Цього року у військових маневрах бере участь безпрецедентна кількість учасників: близько 2500 військовослужбовців із 15 країн світу. Окрім України та США до навчань залучили військових з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії. Найбільші іноземні контингенти від армії США та Канади: майже 500 осіб. Для проведення навчання залучено десятки одиниць автомобільної та легкоброньованої техніки.

«Репід Трайдент-2017» триватиме 2 тижні на різних ділянках полігону Центру. Навчання передбачає проведення командно-штабної та польової фаз, під час яких керівний склад та офіцери штабу багатонаціональних підрозділів ланки «батальйон-бригада» тренуватимуться у спільному плануванні та проведенні операцій. Особовий склад підрозділів відпрацьовуватиме тактичні елементи, спрямовані на виконання завдань за призначенням з урахуванням досвіду протистояння гібридним формам агресії.

П’ятнадцятого вересня навчання відвідав Міністр Оборони Полторак, який разом з спостерігачами з країн учасниць та військовими аташе різних країн оглянув як українські військові проводять зачистку від терористів в імітаційному поселенні, офіційно відкрив Центр імітаційного моделювання та нагородив відзнаками військовослужбовців.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР