Неділя, Вересень 15

На Львівщині відкрили найбільший новозбудований міст на Західній Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Мостова переправа з’єднала  Ходорів та Жидачів, які були відрізані один від одного руслом Дністра. Масштабні ремонти проводяться в селі Заліски Жидачівського району.

Довжина перебудованого моста становить 181,05 м, ширина проїзної частини 7,5 м (по одній смузі руху для автотранспорту у кожному напрямку).

“Ще у 2008 році міст визнали аварійним, а в 2017-тому, опісля обвалу, його перекрили. Відтоді розпочали виготовлення проектно-кошторисної документації, потім – реалізацію інфраструктурного проекту”, – повідомив народний депутат України Олег Синютка.

 

Він також повідомив, що за 13 місяців змогли запустити рух.

“200 метровий міст – найбільший новозбудований на Західній Україні, який звели за час Незалежності. Дякую Службі автомобільних доріг Львівщини за реалізацію важливого інфраструктурного об’єкта, Славомиру Новаку за сприяння, а місцевим мешканцям за розуміння”, – написав Синютка.

Нагадаємо, реконструкцію зазначеного моста розпочали у 2018 році. Загальна вартість реконструкції становить 222,2 мільйони гривень. Всі роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Важливо зазначити, що це перше за десятки років будівництво мостів такого масштабу у Львівській області.

Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Львівській області, виконавцем – компанія “Онур”.

Упродовж останніх шести років цей міст на Жидачівщині був аварійним, але люди продовжували ним користуватись. Використовували його навіть після часткового обвалу у березні 2017 року.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР