На Львівщині між містами Радехів і Броди стався незначний землетрус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На щастя, інтенсивність коливань струсу на Львівщині була нижчою межі чутливості людей – від 0 до 2 балів

Як повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 4 грудня о 01 год. 15 хв. черговий сейсмостанції «Львів» зафіксував землетрус у районі села Станіславчик у Бродівському районі, між містами Радехів і Броди. Поштовхи спостерігалися 3 грудня о 23 годині 25 хвилин за київським часом. За шкалою інтенсивності «MSK»-64 землетрус був невідчутний — від 0 до 2 балів. Інтенсивність коливань була нижчою межі чутливості людей. Такі струси землі виявляють і реєструють тільки сейсмографи, пише Високий замок.

4 грудня о 01 год. 15 хв. черговий сейсмостанції «Львів» зафіксував землетрус у районі села Станіславчик у Бродівському районі, між містами Радехів і Броди.

 

Як розповів журналісту «ВЗ» науковий співробітник відділу сейсмічності сейсмологічної станції «Львів» Роман Пронишин, останній раз на Бродівщині землетрус був 17 серпня 1875 року, тобто 144 роки тому. Це було у Великих Мостах, недалеко від Бродів. Тоді в епіцентрі було 6 балів, землетрус відчувався і у Львові — 4 бали за 12-бальною шкалою.

Науковець стверджує, що нинішній землетрус на Бродівщині не є «відголоском» нещодавнього потужного землетрусу в Албанії. «Ні, бо він дуже мілкий, неглибокий, — каже Роман Пронишин. — Магнітуда «двоєчка» десь, глибиною близько 5 кілометрів. Люди не повинні були його відчувати. Хіба в самому епіцентрі хтось міг зауважити, якщо не спав. Чому зараз стався землетрус? Всюди є розломи в земній корі, напруження накопичується і час від часу стаються землетруси. Тут нічого дивного немає».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР