Понеділок, Листопад 18

Міськрада Львова виділить 50 тис. грн травмованій кіньми дитині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Батькам дівчинки, яку 2 листопада травмували перелякані коні з каретою в центрі Львова, виплатять 50 тисяч гривень готівкою.

Таке рішення сьогодні озвучили під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Як повідомив керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, дівчина отримала досить важку травму з ураженням магістральних судин і м’язевого масиву гомілки і частково стегна. Її лікують найкращі фахівці міста.

– На сьогодні стан пацієнти важкий, але стабільний. Важкість стану зумовлюється важкою травмою гомілки, яка потребує щоденних перев’язок під загальним знечуленням. Шанс на врятування цієї ноги є, і ми сподіваємося, що лікування буде успішним. Всім необхідним пацієнтка забезпечена. Лікування такого важкого ураження потребує значних медикаментів, зокрема, дороговартісних антибіотиків, розчинів, білкових препаратів, постійно треба робити перев’язки, мають бути дренажні системи, і це все потребує грошей. Бюджетного фінансування не вистачає, тому місто бере на себе зобов’язання повністю компенсувати лікування, повністю оплатити все, що необхідно для лікування цієї пацієнтки, – сказав він.

 

За його словами, місто виділяє саме туку суму – 50 тисяч гривень – опираючись на кошторис, який надав головний лікар ОХМАТДИТу. Ліки аптеки наразі дають в борг. Але батьки дівчинки пообіцяли оплатити все, як тільки отримають кошти.

Нагадаємо, мсинулої суботи на проспекті Свободи у Львові троє невідомих запускали салюти. Оскільки феєрверки запалали дуже близько до каретної кінноти, коні сполохалися і побігли просто у відпочинкову зону, де на лавиці відпочивали люди. На жаль, в цей час там сиділа 15-тирічна дівчина.

До слова, Олесі Шиян з Турки, яка потерпіла від коней, уже провели сім операцій.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР