Середа, Березень 20

Мер одного з міст Львівщини заборонив школярам користуватися мобільними на уроках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Великих Мостах Сокальського району учням заборонили користуватися телефонами під час занять у школах. У місті створили правила користування мобільними під час навчання, передбачивши, що на уроках телефони мають бути вимкнені, а дзвонити та відсилати SMS на території школи можна лише у позаурочний час. Про це повідомляє Zaxid.net.

Розпорядження із правилами користування телефоном мер Великих Мостів Ярослав Ройко підписав ще до початку навчального процесу. Однак про існування цих правил стало відомо лише 10 вересня, коли на офіційному сайті міськради Великих Мостів опублікували цей документ.

У розпорядженні вказано, що у приміщенні та на території навчальних закладів мобільний обов’язково має бути у беззвучному режимі. Під час уроків телефон має бути вимкнений, а користуватися ним можна лише у тому випадку, якщо це дозволив учитель.

 

«Учасникам освітнього процесу заборонено: слухати радіо та музику в закладі без навушників; пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів; знімати, фотографувати, слухати музику (навіть у навушниках) під час проведення вчителем уроку; свідомо завдавати шкоди іміджу закладу», – вказано у правилах.

Документ

Мерія Великих Мостів також закликає батьків допомогти у дотриманні цих правил учнями.

Довідка:

Від 2007 року в Україні існувала офіційна заборона користуватися мобільними телефонами усіма учасниками освітнього процесу,.

Однак міністр освіти Сергій Квіт у серпні 2014 року скасував відповідний наказ міністерства, мотивуючи це необхідністю використання сучасних технологій під час навчання.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР