“Медведчук під арешт”: слідом за Києвом у Львові пікетували прокуратуру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові громадські активісти пікетували обласну прокуратуру. Вимагали недопущення до влади одіозних проросійських політиків, а саме кума Путіна Віктора Медведчука. Також припинення мовлення телеканалів, які належать цим політикам. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Біля входу до прокуратури зібралось біля трьох десятків активістів: “Правий сектор”, товариство “Просвіта”, Товариство політичних в’язнів та репресованих, резерв дивізії “Галичина”, Ліга українських жінок, Молодіжний націоналістичний конгрес. Акцію під назвою “#СтопРеванш” провели у 33-ті роковини смерті дисидента і поета Василя Стуса.

У роковини смерті Стуса провели акцію проти Медведчука
Фото: Валерій Шмаков

“Медведчук зробив усе, аби Стус отримав максимальний термін увязнення, коли виступав його адвокатом. Сьогодні Медведчук є фактично командою Путіна, робить зусилля аби повернутись у велику політику. Його команда купила засоби масової інформації “112 канал” і “News one”. Два роки тому Печерський суд Києва порушив проти Медведчука кримінальну справу за обвинуваченням у державній зраді, і ще цілий ряд статтей Кримінального кодексу інкриміновані йому. Два роки минуло, результатів розслідування нема”, – каже голова ГО “Громадська варта” Юрій Антоняк.

 

У роковини смерті Стуса провели акцію проти Медведчука
Фото: Валерій Шмаков

Промови виголосили поет і громадський діяч Ігор Калинець та голова Львівського обласного товариства політв’язнів та репресованих Петро Франко.

Голова Товариства політв’язнів та репресовани Петро Франко
Фото: Валерій Шмаков

“Стуса я знав. Чітко пам’ятаю той час. Всі знали, що його закатували в Кучинському таборі. 10 років потому я у Львові збирав віче у центрі Львова. Прийшло 10 тисяч людей, які протестували проти його смерті. Я назвав 10 людей, котрі або були винні у засудженні, або в бездіяльності. Ці всі люди досі на волі і не покарані”, – говорить Ігор Калинець.

Учасники акції тримали плакати “Stop реванш!” і “Танцям з зірками на кістках – ні!” натякаючи на участь дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко у телешоу “Танці з зірками”. Скандували гасло “Медведчук підарешт”.

“Вони так намагаються перед виборами легалізувати себе перед виборцями, які серед глядачів шоу, але ми їм цього не дозволило. Тисячі людей не заради цього загинуло в російсько-українській війні”, – обурюється історик з резерву дивізії “Галичина” Юрій Дацко.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР