Марина Порошенко відвідала онкологічний центр у Львові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 23 лютого, у Львівську область з робочим візитом приїхала Мариною Порошенко.

Вона ознайомилася з робою Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру та закликала українок регулярно проходити медобстеження.

Перша леді поцікавилась результатами проекту «Онкопревенція і сучасні протипухлинні технології», який реалізовують на Львівщині у співпраці Міністерства охорони здоров’я та Світового Банку. Загалом на цей проект передбачено 10 мільйонів доларів.

© facebook.com/LvivskaODA

“Відвідавши Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, я мала нагоду ознайомитись з результатами впровадження проекту «Онкопревенція і сучасні протипухлинні технології».

На мою думку, це напрочуд важливий та пріоритетний напрямок у розвитку української медицини. Адже як відомо, сьогодні в Україні щорічно виявляють 160-170 тис. хворих на рак. При цьому шанси на одужання збільшуються, якщо хвороба вдається виявити на ранніх стадіях.

Проект «Онкопревенція і сучасні протипухлинні технології» реалізують на Львівщині з 2017 року у співпраці Міністерства охорони здоров’я України зі Світовим Банком. Фінансування проекту становить 10 млн євро.

 

За ці кошти на Львівщині вдалось збудувати мережу діагностичних центрів. Зокрема, у рамках проекту було створено п’ять міжрайонних скринінгових центрів та два експертних центри.

Завдяки фахівцям, які вправно використовують у роботі сучасну техніку, вдається успішно реалізовувати програму присвячену превентивним заходам щодо запобігання ракових хвороб у жінок. У процесі втілення проекту завдяки скринінгу вдалося досягти покращення діагностики у ранній стадії раку грудної залози – до 30% та шийки матки – до 75%. Тож, я закликаю жінок не боятись, а своєчасно проходити профілактичні медичні огляди”, ­– закликала Марина Порошенко.

© Адміністрації президента

© Адміністрації президента

Додамо, що за статистикою, у 2018 році у Львівській області виявлено понад 8,8 тисяч випадків онкологічних захворювань. Відповідно, основна мета ініціативи – зниження смертності жінок від онкологічних хвороб шляхом створення моделі ранньої діагностики та впровадження сучасних методик лікування.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР