Середа, Березень 20

MARUV представлятиме Україну на конкурсі “Євробачення” 2019 в Ізраїлі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 23 лютого, пройшов фінал Нацвідбору на Євробачення-2019, яке відбудеться в травні в Тель-Авіві.

У ньому взяли участь 6 конкурсантів, які перемогли у першому та другому півфіналах. Серед них гурти YUKO, KAZKA, Freedom Jazz, Brunettes Shoot Blondes, співачка MARUV та дует Анна-Марія.

За результатами суддівських оцінок та голосування глядачів перемогу здобула співачка MARUV з піснею Siren song та поїде в Ізраїль, щоб представити Україну на пісенному конкурсі.

Журі оцінили виступ співачки в 5 балів, а от українці віддали за учасницю максимальні 6 балів. У першому півфіналі артистка назвала свій виступ “інтелігентною провокацією”.

У фіналі на Євробачення-2019 за перемогу змагалися шість учасників: Brunettes Shoot Blondes, MARUV, YUKO, ANNA MARIA, Freedom-jazz, KAZKA. За результатами голосування, переможцем, який представить Україну на пісенному конкурсі, стала MARUV.

Бали журі розподілилися наступним чином: 1 – Anna Maria, 2 – Brunettes shoot Blondes, 3 – Kazka, 4 – Yuko, 5 – Maruv, 6 – Freedom Jazz.

Глядачі проголосували так: 1 – Yuko, 2 – Anna Maria, 3 – Brunettes shoot Blondes, 4 – Freedom Jazz, 5 – Kazka. 6 – Maruv.

Результати голосування:

Цього вечора фінал відкривали підопічні Олени Коляденко – тріо Freedom Jazz із дуже вагітною солісткою Анастасією.

Другими у фіналі заспівав гурт YUKO.

До речі, пісня гурту – єдина україномовна композиція, яка потрапила до фіналу. Її, як виявилося, слухає навіть президент Петро Порошенко.

Maruv вийшла на сцену третьою.

Відповідаючи на запитання ведучого про російські концерти, солістка Аня знову завела свою пісню про об’єднання народів музикою. Також співачка приписала російському населенню цифру 4 мільярди, серед якого “не всі погані і не всі хочуть воювати”.

Що ж до суддів, то всі вони погодилися з тим, що пісня Maruv найбільше підходить для “Євробачення”.

Співачка активно гастролює в Росії, зокрема у квітні мають відбутися її сольні концерти у Москві та Санкт-Петербурзі. Анна Корсун (таким є справжнє ім’я співачки) додала, що її слухають глядачі з різних країн. За її словами, вона несе мир, адже у її слухачів є спільні чати.

Хлопці з гурту Brunettes shoot blondes виступали 4-ми.

 

Потім вийшла Kazka.

Після виступу на півфіналі відбору Євробачення-2019 до вокалу солістки гурту KAZKA Олександри Заріцької чимало критики від членів журі, а особливо від прихильників конкурсу. Після цього виконавиця зізналася, що не змогла опанувати страх. Шанувальники чекали їхнього виходу на фіналі Нацвідбору, аби побачити чи зможе гурт показати інший, ефектний результат.

“Не чіпляйтесь до мого вокалу. Загляньте мені сюди (серце). Я дійсно зробила великий крок вперед. Давайте мені сцену побільше”,– відповіла вокалістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

Переможниця Євробачення-2016, Джамала, запропонувала солістці попрацювати разом, аби вона навчилася володіти своїм голосом.

“Я оцінюю перформанс, я оцінювала пісню, перш за все, виконання наживо. Так, тут є мінус, тому що немає стабільності. Я дуже хвилююся, як ти будеш співати саме на Євробаченні, чи не будеш розгубленою. Якщо ти бажаєш я б з тобою позаймалася. Для твоєї впевненості, на майбутнє, я хотіла б тобі помогти. Бо я не знаю, як з такою музичністю не вміти володіти голосом”, – зазначила Джамала.

Закривали фінал дует близнючок з Криму Anna Maria, який напередодні обурив мережу своїм скандальним інтерв’ю про Крим та Росію.

Як пише Tabloid.com, Притула запитав у сестер Опанасюк, чи не пошкодували вони через цей зашквар, що подалися на Нацвідбір. На це дівчата відповіли, що давно зробили свій вибір як українські співачки, але вони не можуть відмовитися від своїх батьків. І якщо б їм довелося обирати конкурс чи батьків, вони б вибрали батьків.

Тут вплуталася Джамала і заявила, що сама у подібній ситуації, коли не може поїхати до окупованого Криму, де живуть її батьки. Однак для неї Крим – це завжди Україна, а Росія – агресор.

Утім Анна з Марією так і не відповіли на запитання, чий же все-таки Крим.

“Вчорашнє інтерв’ю – це повна ж*па для вас”, – неочікувано для всіх присутніх підсумував Філатов.

Під час підрахунку голосів глядачі мали можливість побачити виступ фаворита конкурсу цього року на думку букмекерів — француза Білала Хасані…

…та перфоманс від члена жюрі — співачки Джамали. Співачка Jamala дебютувала із піснею Solo.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР