Маленькій дівчинці з Червонограда дуже потрібні дороговартісні ліки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Нас перевели в одинарну палату №10, у відділені багато дітей, а ми займали палату на 2х чол. Прийшов аналіз кісткового мозку з Києва, який підтвердив відсутність бластів в тому числі і на молекулярному рівні. Ми пропустили 10 введень хімії, і між тими введенями, що були, мали велику перерву – але все ж таки досягли повної ремісії. Це дійсно чудо, далеко не всі дітки які проходять всі планові введеня досягають такого результату. Дякую Богу і всім хто підтримує нас! Це лише перший етап в лікуванні, далі попереду консолідаційна та підтримуюча хіміотерапія», – про лікування та перші успіхи розповіла мама дворічної Естер Олишко Віта. Нагадаємо, дівчинці поставили страшний діагноз – лімфобластна лейкемія. Про це пише Форпост.

 

За її словами, з інфекцією ситуація продовжує лишатись складною, температура, Еста стала гірше їсти – по діагнозу це бактеріально-грибковий сепсис, ураження печінки і селезінки та висіявся гемолітичний стафілокок в крові. Далі продовжують комбінувати антигрибкові і антибіотики.

«Зараз ми лікуємось препаратом «Віфенд», якого немає в лікарні. Нам віддали останні декілька упаковок які були в лікарні і фонд Крила Надії подарував нам 5шт. На лікування йде 1 уп. на добу, вартість однієї шт. біля 3,5тис.грн. Грибкова інфекція лікується довго і навіть після нормалізації стану, треба буде продовжувати вводити препарати декілька місяців», – розповіла Віта Олишко.

«Дякую всім хто вже допоміг нам фінансово, деякий час ми зможемо купляти цей препарат. Якщо Господь дає вам бажання і можливість приєднатися до допомоги нам, будемо дуже вдячні. Продовжуйте молитись друзі, я вірю що Бог допоможе і в цій ситуації», – додала жінка.

Карта Привату мами Олишко Віта – 4149 6258 0994 7755
Western Union і ін. платіжні системи на – Olyshko Mykhaylo
PayPal – migrace@bis.net.ua


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР