Личаківську не встигнуть відремонтувати до кінця року: вулицю обіцяють відкрити вже в лютому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ремонт вулиці Личаківської затягнеться до лютого 2018 року. Про це сьогодні, 10 серпня, під час брифінгу повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, передає кореспондент Львівського порталу.

«Поки що ми йдемо з невеликою затримкою ремонту Личаківської…Орієнтовне повне відкриття вулиці відбудеться десь у лютому 2018 року», – розповів він.

Зараз на вулиці Личаківській триває капітальна реконструкція дорожнього покриття, зміна трамвайної колії, контактної мережі, ремонт усіх комунікацій, зокрема, колектора, який минулого року кілька разів провалювався. Виконує роботи компанія ТзОВ «Онур».

«Ремонт на вулиці Личаківській розпочався наприкінці березня. Ремонт здійснюється у три етапи. Перший – роботи на перехресті Личаківської з Мечникова. Другий – роботи на ділянці вул. Б.Котика. Третій – від вул.Б.Котика до вул.Пасічної», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Як пояснив Сергій Бабак, масштабні ремонтні роботи зараз зосереджені на ділянці від. вул.Мечникова до вул.Б.Котика, а затримки виникають через старі колектори:

«Невелика затримка є через те, що старі колектори, які треба підключати, в такому стані, що виникають деякі проблеми під час ремонту вулиці. А, по-друге, – через ґрунти: на деяких ділянках не можуть працювати ескалатори, доводиться залучати іншу техніку, яка своєю чергою також не може працювати на повну потужність, бо поруч будинки, йдуть тріщини,  є скарги мешканців…».

 

«Якщо казати по Мечнікова, є різні варіанти. Варіант перший: завершується сьогодні дослідження, наступного тижня ехолокація підземних пустот. Якщо ми побачимо, що все нормально – тампонуємо колектор. Можливий пуск по Мечнікова за два-три тижні, тобто до першого вересня. Другий варіант може бути середній – це на кінець вересня. Якщо ж ми там побачимо якісь серйозні речі, які ми не передбачаємо зараз, а дослідження покажуть – це на початок жовтня», – розповів Сергій Бабак.

Окрім колекторів, залишилось поставити опори і встановити контактну мережу на перехресті. Зараз ремонт вул. Личаківської триває на ділянці від вул. Мечникова до вул. Б. Котика. Довжина цього відрізка становить 270 м. На ділянці повністю знято бруківку, демонтовано трамвайну колію та трамвайні плити. Вже прокладено новий водопровід, який згодом підключать.

«Обрис вулиці, який ми планували раніше, що дорога буде по відокремленій лінії, вона залишається, вулиця залишається в тих же самих межах. Десь ми збільшуємо пішохідну зону, мабуть, це буде трошки вище за вулицею Мучною», – сказав директор ЛПК «Львівавтодор» Олег Береза.

Нагадаємо, раніше у львівській мерії запевняли, що ремонт вулиці Личаківської встигнуть завершити до кінця цього року.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР