Субота, 20 Квітня

Львів’янка стала двічі чемпіонкою Європи з карате

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

25-річна Катерина Крива здобула дві золоті медалі під час чемпіонату Європи в Туреччині.

Львів’янка стала однією з зірок 52-го чемпіонату Європи з карате, повідомляє Українська федерація карате. Змагання проходили 4-7 травня. У жіночому куміте до 50 кг, Катерина Крива здобула найвищу нагороду, подолавши 6-го травня у фіналі німецьку спортсменку. Ці два золота, на додаток до однієї срібної і трьох бронзових медалей, підняли Україну на четверту сходинку континентальної першості, йдеться у повідомленні федерації.

«Я неймовірно щаслива, і я не можу повірити в те, що тут сталося. Я дуже рада за себе, за свого тренера, за свою команду. В мене немає слів, щоб описати те, що я відчула тут сьогодні! Стільки емоцій! Це безумство!», – повідомила Катерина.

Одну медаль спортсменка здобула особисто, ще одну – в командному змаганні. Володаркою командного золота також стала львів’янка Анастасія Мястковська. Ще один львів’янин Станіслав Горуна здобув персональну срібну медаль.