П’ятниця, Квітень 20

Львівський стартап потрапив в топ-25 півфіналістів NASA iTech

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NASA iTech відібрали львівський стартап Senstone до участі в інноваційних змаганнях у космічній галузі, повідомляє портал lviv.com.

Senstone розглядають як одну з 25-ти найбільш перспективних ідей, представлених новаторами в США.

Стартап потрапив у категорію “Щоденник 21-го століття, що підходить для космічних кораблів”.

Зараз група експертів NASA розгляне відібрані ідеї, щоб оцінити актуальність, вірогідність успіху та потенційний позитивний вплив на дослідження космосу та життя на Землі.

Десять фіналістів, що увійдуть в третій раунд конкурсу, оголосять 18 грудня.

Їх запросять представити свої розробки головним технологам NASA, керівникам космічної галузі та потенційним інвесторам на форумі NASA iTech Cycle 3, який відбудеться в Нью-Йорку 31 січня і 1 лютого 2018.

 

Senstone – один з найвідоміших вже українських стартапів від львівської команди, який зібрав 300 000 доларів на крафтфаундинговій платформі Kickstarter. Пристрій має вигляд стильного аксесуару, який можна зручно прикріпити на комірець сорочки чи використати у формі підвіски. Девайс записує голосові нотатки та транслює їх в текст. Текст можна прочитати на власному смартфоні з допомогою спеціального додатку. Senstone може замінити диктофон, блокнот, а записані думки у формі текст відразу можна або постити у соцмережах, використовувати для емейл листування, тощо.

Що це за форум?

NASA’s iTech – це ініціатива NASA з управління космічною технологічною місією (STMD) для пошуку інноваційних ідей, що стосуються важливих проблем на Землі. Також це нагода отримати великий потенціал для подолання найважливіших технологічних бар’єрів у майбутньому освоєнні космосу.

Розробки, які тут презентують, можуть бути зі сфери малих або великих підприємств, наукових кіл та інших державних організацій.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР