Понеділок, Березень 25

Львівський перинатальний обіцяють відкрити до кінця цього місяця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк запевнив, що у квітні врешті відбудеться довгоочікуване відкриття Львівського обласного клінічного перинатального центру. Про це він розповів у коментарі Львівському порталу.

«Для першої черги вже все готово, але хотілося б, щоби його відкривав новий керівник. Це було б правильно», – сказав він.

Зауважимо, що наразі триває конкурс на посаду нового директора перинатального, його мають визначити на наступному засідання конкурсної комісії, яке відбудеться 16 квітня.

«Комісія заслухала презентації трьох кандидатів і вирішила провести ще одне слухання 16 квітня о 12.00. Думаю, 17 квітня мав би вже бути призначений керівник, якщо комісія визначиться», – пояснив Володимир Гірняк.

І додав, що після цього і відбудеться відкриття перинатального центру у Львові.

«Думаю, в квітні точно перинатальний центр буде відкритий. Там мають закінчитись усі роботи. Відбудеться сесія обласної ради — будемо сподіватися, що ми оберемо нового керівника. Нашим завданням було забезпечити фінансування, обласна рада вже виділила більше ніж 500 млн грн», — сказав посадовець.

Своєю чергою активіст Богдан Рабешко виклав у Facebook фото перинатального центру і обурився тим, що на території – бардак.

 

«Сьогодні побував на території цього медичного закладу, який був закритий в листопаді 2013 року і який вже давно отримав славу «довгобуду». Попри всі запевнення чиновників, що цей перинатальньний центр ось-ось відкриють, я побачив тут дуже багато проблем. Є таке прислів’я: «Краще раз побачити, ніж сто раз почути». Воно дуже влучно підходить до ситуації, яка склалась з цією установою. Одним словом – бардак!», – написав він.

Як писав Львівський портал, відкриття Львівського перинатального центру щоразу відтерміновують. Двері закладу обіцяли відчинити для породіль з початку нового року, згодом перенесли на лютий, а потім – на березень.

Як відомо на останній сесії Львівська обласна рада, внісши зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік, виділила майже 39 млн грн для перинатального центру.

© portal.lviv.ua

На початку 2017 року уряд виділив на реконструкцію перинатального 45 мільйонів. Також повідомлялося про те, що потрібно ще 50 мільйонів на обладнання. Згодом Володимир Гройсман пообіцяв, що із держбюджету додатково виділять кошти на це.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР