Львівські священики посперечалися через фільм Дзідзя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Священики УГКЦ по-різному відреагували на стрічку “Dzidzio Контрабас” галицького співака Дзідзя, де головні герої фільму видають себе за служителів церкви, щоб перевезти через кордон контрабанду, – пише Lviv.com.

На думку священника УГКЦ Андрій Кащука такі фільми паплюжать образ священнослужителів.   “Коли актор переодягається в одяг священика, то він автоматично символізує Ісуса Христа… Як можна зневажати Господа підозрілою компанією, насмішками, перетинанням з контрабандою кордону, блюзнірською “молитвою” і використанням Божого храму для безбожних зйомків? Коли хтось насміхається з священослужителя, то насміхається автоматично з його “начальника”. Закон такий”.

А от керівник відділу душпастирства УГКЦ спорту отець Олег Кобель навпаки закликав колег подивитись кіно.

 

“Нічого крамольного для християн я не побачив… Тому тим моїм друзям священикам, які висловлюють свій відкритий протест проти фільму, хочу порадити подивитися, щоб не вийшло класичне “нє чітал, но асуждаю”. Раджу подивитися не для того, щоб щось у ньому шукати, а просто від душі посміятися. Там митники можуть висувати претензії, а не ми, священики. Подивитися на себе збоку ні для кого не буває зайвим”.

Комедія “Dzidzio Контрабас” всього за 4 дні заробила майже ₴8 млн. і може стати першим українським фільмом, який повністю окупився у національному кінопрокаті.

Раніше Дзідзьо заспівав у церковній манері рецепт курки гриль.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР