Львівські активісти опублікували запис розмови, у якій Бабкін відмовився визнати Росію агресором

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський оприлюднив аудіозапис розмови зі співаком Сергієм Бабкіним напередодні концерту у Львові, який в результаті зірвали через небажання артиста виконати вимоги активістів.

За словами активістів, публікація цього аудіозапису є “вимушеною відповіддю на брехню артиста в його пості на офіційній сторінці”. Нагадаємо, раніше Бабкін пояснив свою позицію щодо виступів у Росії та Криму та назвав себе патріотом України, пише Радіо Максимум.

“Цим людям не потрібен був діалог, на жаль, вони не готові слухати. Коли всі можливості мирного діалогу закінчилися, ми вирішили скасувати концерт, боячись за безпеку людей, що стоять на вулиці”, – заявив Бабкін після зриву концерті у Львові.

Натомість представники Добровольчого руху ОУН назвали ці слова Бабкіна неправдивими. За їхніми словами, ще за місяць до концерту у Львові вони виходили на зв’язок із організаторами заходу з “проханнямм переконати митця зробити офіційну заяву, записану на відео, про те що він більше не буде виступати в рашці та на окупованих територіях, а також що рашка – країна-агресор””.

 

За день до концерту із активістами сконтактував сам Сергій Бабкін. Аудіо цієї розмови опублікували в мережі. На записі можна почути, як артист відмовився визнати Росію країною-агресором, оскільки він так не думає

Я не боюся заявити на камеру, що Росія є агресором. Якщо я так думаю – відверто, щиро, всім серцем, усією душею – то я зараз запишу таке на телефон. Але якщо я так не вважаю – і в мені щось опирається – я не можу цього сказати, – каже в розмові Бабкін.

“Після його слів про те що він не вважає рашку країною агресором – я усвідомив що говорю з людиною, якій не місце не те що у Львові, але й в Україні”, – резював представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський.

Ось аудіо цієї сканадальної розмови. Висновки робіть самі:

Якщо ви не бачити відео в нашому дописі, то перегляньте його за посиланням у Фейсбуці

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР