Львівська міськрада заохочуватиме школярів грошовими преміями

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Депутати Львівської міської ради на пленарному засіданні 18 травня затвердили «Програму підтримки обдарованої молоді Львова». Про це пише dyvys.info

Переможці міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін будуть нагороджені цінними подарунками вартістю не більше 5 тисяч гривень. Обов’язковою вимога до подарунків – вони мають бути призначені для особистісного розвитку та подальшого навчання. Згідно із програмою, переможці олімпіад, турнірів та конкурсів, випускники шкіл з результатами ЗНО з базових дисциплін у 200 балів отримають одноразові грошові премії. За кожну дисципліну, здану на 200 балів, – грошова винагорода розміром 2 тисячі грн.

 

200 балів – грошовою винагородою у розмірі 2000 грн;
400 балів – грошовою винагородою у розмірі 4000 грн;
600 балів – грошовою винагородою у розмірі 6000 грн.

«Програма передбачає виділення вісімсот тисяч гривень на те, щоб підтримати обдаровану молодь. Ці гроші буде використано на виплату одноразових премій. За рахунок цих грошей можна буде профінансувати участь дітей у міжнародних конкурсах, олімпіадах та турнірах. Найбільш талановитого призера нагородять премією у розмірі 10 тисяч гривень», – розповіла депутат ЛМР Тетяна Іванів.

Новини партнерів:
Завантаження...

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР