П’ятниця, Жовтень 19

«Львівавтодор» влаштував новорічну акцію для водіїв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 28 грудня по 1 січня включно на 20 відкритих парковках Львова не працюватимуть паркомати, тому водії не оплачуватимуть зайняті паркомісця.

Про це в коментарі кореспонденту Leopolis.news розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

«Кожного року ми відключаємо на 1 день усі паркомати у Львові для проведення звітності. Однак цьогоріч, у зв’язку зі зміною тарифів на паркування, для прошивки паркоматів під нові тарифи ми відключаємо на 5 днів усі паркомати, що стоять у Львові», – розповів Олексій Хміль.

 

Утім, безкоштовне паркування буде лише на 20 відкритих парковках міста, які обслуговує «Львівавтодор». Інші 3 закриті паркінги – на вул. Валовій та біля «Вернісажу» (1 зона паркування), на вул. Стрийська – Володимира Великого (2 зона паркування) – залишаться платними. Загалом «Львівавтодор» обслуговує 723 паркомісця у Львові. Інформацію про паркінги міста можна дізнатися на сайті ЛМР.

Нагадаємо, що з 1 січня в місті суттєво зросте плата за паркування – на закритих паркінгах на вул. Валовій та біля «Вернісажу» – до 20 грн/год., на відкритих парковках у першій паркувальній зоні (центр міста) – до 15 грн/год., у другій паркувальній зоні (поза межами центру) – до 5 грн/год.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР