Четвер, Вересень 20

Львів’яни можуть безкоштовно перевіритися на ВІЛ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Комунальній 2-ій міській поліклініці м. Львова, що знаходиться за адресою вул. Симоненка, 4, розпочалися заходи у рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити, які проводитимуться БО “БТ “Мережа” м. Львів” у співпраці з AHF Ukraine.

Всі бажаючі відвідувачі цього лікувального закладу зможуть безкоштовно та конфіденційно протестуватись на ВІЛ з допомогою швидких тестів. Заходи з тестування у другій міській поліклініці продовжуватимуться до 12.00 22 листопада, а після цього продовжаться 23-24 листопада з 9.00 до 12.00 у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги за адресою – вул. Миколайчука, 9.

© БО “БТ “Мережа” м. Львів”

 

Також 21 листопада з 10:30 у подвір’ї департаменту охорони здоров’я на вул. Конопницької, 3, працюватиме мобільна лабораторія, яка теж тестуватиме на ВІЛ за допомогою експрес-тестів.

Акцію організовує в межах «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» Благодійний фонд «Салюс» спільно з Львівським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки департаменту охорони здоров’я та Альянсу громадського здоров’я.

У тестуванні візьмуть участь керівники обласних закладів охорони здоров’я. Усі охочі зможуть пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ.

Запрошуємо всіх небайдужих до власного здоров’я скористатись цією можливістю.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР