Львів’ян просять допомогти дівчинці, якій потрібна пересадка печінки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У молодих батьків є лише 17 днів, аби врятувати життя доньці. За цей час їм потрібно назбирати 130 тисяч євро. На сьогодні у батьків на рахунку ще немає нічого, пише Zaxid.net.

За свій перший рік життя Софійка пережила такі випробування, що й дорослому ледь під силу. Позаду вже дев’ять місяців у лікарні, а вже від серпня у дівчинки щодня крапельниці та десятки пігулок.

Мама розповідає, лише вчора на ліки вона витратила сім тисяч гривень. Зі сльозами на очах згадує: дитина щойно родилась – на другий день пожовтіла. Обстежувались у різних лікарів, всі відправляли до столиці. Натомість у Києві переконували до них навіть не їхати.

«Сказали, що дитина не доживе до 4-ох місяців, відправили додому. Сказали: моліть Бога, щоб ця дитина вижила», – згадує мама Софійки Тетяна Бойко.

Але вона таки вижила. Сьогодні дівчинці майже рік, однак вона й надалі бореться із страшною дорослою хворобою – цирозом печінки. Вже пережила одну операцію, та стан покращився не надовго. Єдиний спосіб урятувати дитину – трансплантація печінки.

 

Галина Курило, завідувач другого хірургічного відділення, розповідає: «Дитина поступила в стані хронічної печінкової недостатності і зараз нам вдалося її стабілізувати, однак це не надовго. Це так званий cвітлий проміжок, який нам дає дуже короткий термін, щоб урятувати дитину до трансплантації».

Молоді батьки – 19-тирічна Тетяна та її чоловік атовець Руслан у розпачі. Мають час лише до 25-го вересня.

Тетяна Бойко, мама Софійки благає: «Прошу дуже всіх людей, щоб під’єдналися до нас, прошу великим проханням…. перепрошую…. в нас мало часу нам треба спасти дитину, операція майже коштує 130 тисяч євро. Летимо в Бельгію, нас Бельгія приймає, донор тато буде, я дуже вас благаю, добрі люди, допоможіть».

Щоби врятувати дитину, залишилось два тижні. Якщо ж Ви хочете допомогти молодій сім’ї зберегти життя доньки, ось номер картки, на яку можна переказувати гроші.

Картка ПриватБанку

5168 7551 0727 1377

Тетяна Бойко (мама Софійки)


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР