Понеділок, Квітень 23

Львів став “російським містом” у мобільному путівнику РФ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Російський сайт “Провинция.ру” повідомив про створення мобільного путівника російським містом Владімір під назвою “Ворота Золотого кільця”. При цьому повідомлення проілюстрували  старою фотографією площі Міцкевича у Львові. Про це повідомляє Zaxid.net.

Видання зазначає, що це не перше використання зображення львівської площі задля ілюстрації до російських архітектурних пам’яток.

Так, раніше російський сайт МТС опублікував ту ж фотографію у рекламі нового сервісу “Віртуальна історія”.

 

“Жителі та гості Москви, Калінінграда, Нижнього Новгорода, Краснодара, Ярославля, Кургану, Томська, Іркутська та Владивостока можуть на екранах своїх мобільних телефонів або планшетів побачити, як виглядали пам’ятки і вулиці цих міст багато років тому”, – мовиться у повідомленні, яке супроводжує фотографію зі Львова.

В 2014 році одна з московських газет використала фото мера Львова Андрія, який з дружиною і дітьми гуляє площею Ринок, як ілюстрацію до статті про «щасливі російські сім’ї».

Як розповів тоді Zaxid.net львівський фотограф Юрій Дячишин, який є автором фото, Андрія Садового з родиною він сфотографував ще навесні 2008 року.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР