Вівторок, Березень 26

Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час інспектування робіт з відновлення автошляхів Львівщини у рамках робочої поїздки до Львівської області 2 листопада 2018 року, пише прес-служба міністерства.

© mtu.gov.ua

«97%! Такий показник використання грошей Дорожнього фонду у Львівській області станом на кінець вересня 2018 року. Це один із найвищих показників в Україні. Ним Львівщина показує найкращий приклад ефективного використання коштів Дорожнього фонду України. Це означає, що більше півмільярда гривень, які виділені області як субвенція у рамках децентралізації, не лежать на рахунках, а вкладені у ремонт і відновлення автодоріг – як і має бути», − заявив Володимир Омелян, інспектуючи хід капітального ремонту «Влаштування з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ − Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп». Роботу на об’єкті було розпочато у вересні 2018 року. Вартість об’єкту – 29 539,840 тис. грн. Уже виконано влаштування поширення смуги руху, влаштування земляного полотна з’їзду, водопропускної залізобетонної труби, шару із піску, нижнього та верхнього шару дорожнього одягу із ЩПС, влаштування бортового каменю.

 

© mtu.gov.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян позитивно оцінив темпи та якість дорожніх робіт у Львівській області: «Львівщина показує гарний приклад того, як синергія ініціатив і зусиль Міністерства, обласної влади, місцевого самоврядування та громад дають мешканцям регіону і країні конкретний результат у збудованих і відремонтованих автошляхах», − наголосив Володимир Омелян, інспектуючи хід капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, км 17+050 – км 28+200. Вартість об’єкту – 353 930 тис. грн. Роботи включають ремонт двох мостових переходів довжиною, влаштування чотирьох кільцевих розв’язок і зовнішнього електроосвітлення. З початку робіт у 2017 році вже виконане влаштування дощової каналізації, тротуару, ремонт шляхопроводу через залізницю, влаштування кільцевої розв’язки та інше.

© mtu.gov.ua

Очільник Міністерства також відзначив, що завершено обсяг робіт у межах передбаченого фінансування з реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) км 28 + 964 і М-06 Київ – Чоп на ділянці км 621 + 500 – км 690 + 000, що має важливе значення для покращення транспортного сполучення у західному регіоні у напрямку Україна – ЄС.

© mtu.gov.ua

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР