Львівський цирк може залишитися без тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про гуманне ставлення до тварин», яким визнає їхню експлуатацію в цирках та дельфінаріях неприпустимою.

Відтак, місто підготує відповідне звернення до президента та прем’єр-міністра щодо невідкладного внесення змін до законодавства України у сфері захисту тварин.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Окрім того, рішенням передбачено створення Центру для реабілітації тварин, які пoстраждали від жoрстокого поводження, на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

«Ми маємо зоокуток в парку «Знесіння» і будемо те все розширювати. Це питання на виконкомі буде першим», – сказав під час міської апаратної наради мер Львова.

Тваринам не місце у цирку!Сьогодні на виконкомі визнали неприпустимою експлуатацію тварин у цирках та дельфінаріях. Це…

 

Gepostet von Андрій Садовий am Mittwoch, 9. Oktober 2019

Нагадаємо, раніше у Львові було прийнято рішення про заборону пересувних та інших мобільних цирків.

Недавно стало відомо, що Міністерство культури припиняє купувати нових тварин для державних цирків, а також створить робочу групу з виведення тварин із цирків.

До слова, від використання тварин у циркових виставах повністю або частково відмовилися близько півсотні країн світу. Наприклад, загальнонаціональна зaборона на експлуатацію тварин діє в Австрії, Угорщині, Великій Британії, Греції, Данії, Італії, Нідерландах, Хорватії, Чехії, Швеції, Фінляндії та Ізраїлі. Локальні заборони запроваджено в США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Естонії тощо.

Довідково.

«Домівка врятованих тварин» розміщена на вул. Довбуша, 24 (територія регіонального ландшафтного парку «Знесіння»). Дістатись до неї можна, повернувши з вул. Кривоноса на вул. Довбуша, дійти до кінця вулиці і повернути направо. У липні минув рік, відколи тваринки отримали прихисток у Львові. Зараз у притулку близько 150 тваринок.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР