П’ятниця, Листопад 22

Львівський пластун виступив в ООН з промовою про порушення Росією прав людини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

21-річний пластун зі Львова Роман Тимоцко виступив на Генеральній Асамблеї ООН із промовою про порушення прав людини Росією, пише Zaxid.net.

Як інформує прес-центр Пласту, на засіданні Генасамблеї у Нью-Йорку Роман Тимоцко представляв українську молодь.

У своїй промові у середу, 2 жовтня, Роман Тимоцко розповів історію 19-річного Андрія Ейдера, який провів 286 днів у російському полоні після захоплення українських суден у Керченській протоці. «Замість того, щоб присвячувати свої таланти розвитку України, він як і багато інших молодих українців пожертвував своїми життєвими планами заради безпеки нашої держави», – заявив Роман Тимоцко під час доповіді.

«Історія Андрія, який, на щастя, нещодавно повернувся в Україну з полону, нагадує нам, що багато українців досі незаконно ув’язнені. А мільйони піддаються жахливим порушенням прав людини Росією в тимчасово окупованих українських територіях – Криму та частині Донбасу», – зазначив Роман у своєму виступі.

 

Мій виступ на Генеральній Асамблеї ООН.94 секунди, щоб нагадати світу про російську агресію та порушення прав людини в…

Gepostet von Roman Tymotsko am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Окрім Романа Тимоцка, молодіжним делегатом від України на засіданні Третього комітету з питань соціальної, гуманітарної та культурної політики Генасамблеї ООН також представляє студентка з Одеси Наргіс Мохд.

Пишаємось цією важливою місією Романа: поширення позиції української молоді до світової спільноти. Також знаємо, що пластовий герб-лілея на його піджаку є не випадковістю, а важливим нагадуванням зберігати пластові цінності, де б він не був.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР