Вівторок, Листопад 12

Львівським школярам, які перемогли на Міжнародній олімпіаді з хімії, вручили грошові винагороди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Трьом учням львівських шкіл, які вибороли 2 “срібла” та 1 “бронзу” на Міжнародній олімпіаді з хімії, вручили сертифікати на 10 тисяч гривень за успіхи в навчанні.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, таким чином роблять “інвестиції” в освіту, яка має стати пріоритетом для України.

Міжнародна учнівська олімпіада з хімії відбулась наприкінці липня у столиці Франції, де змагалося близько 200 школярів із 75 країн. У команду від України ввійшло троє вихованців Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка, які й здобули медалі.

Срібло вибороли Лідія Дубенська та Гордій Андрусів, а «бронзу» — Анатолій Кузнєцов.

Зауважимо, що Львів цьогоріч – у лідерах по Україні за якістю складання ЗНО: 31 учень з міста отримав на тестуванні 200 або 400 балів.

 

Так, цьогоріч 31 учень отримав на тестуванні 200 або 400 балів. Натомість, у Києві, де участь у ЗНО брало в орієнтовно 4 рази більше абітурієнтів, ніж у Львові, таких учнів — 61.

«Тобто ми сьогодні — № 1 в Україні за якістю складання ЗНО. Чому? Бо для міста питання освіти — в пріоритеті. Не знаю, де ще в Україні платили б кошти за успіхи дітям. Наприклад, маєш за ЗНО 400 балів — отримуєш 10000 грн., отримав 200 балів — 5000 грн. Приїхали з міжнародної олімпіади — отримали ще 10000 грн. Також місто має програму компенсації за поїздки на олімпіади у розмірі 75%. Тому ми спонукаємо та дуже хочемо, щоб наші діти їздили по світу, бачили світ, показали себе та робили промо для Львова та України», — додав міський голова Львова Андрій Садовий.

© city-adm.lviv.ua

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР