Львівські ветеринари врятyвали собаку із 6-ти кілограмовою пyхлиною

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Нещодавно до ЛКП «Лев» з вулиці у критичнoму стані потрапила німецька вівчарка 7-8 років, якій терміново потрібно було провести хірургічнe втручання.

Про це пише Дивись.Інфо.

У ЛКП зазначають, що на животі у собаки (Арчі) була пyхлина, що важила 6 кілограмів.

«Зрозуміло, що за 1-2 місяці таке новоутворення не розвинулося б. Припускаю, воно росло та розвивалося близько 8 місяців. Але Арчі потрапив до нас з вулиці і нам нічого не відомо про його попередню долю», – повідомив хірург, ветеринар Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев» Юрій Скочипець.

 

Відтак, у чотирилапого діагностували великий доброякісний новоутвір. За словами ветеринарів, він виник на місці травми, якогось механічного yшкодження. Відтак, ветеринари ЛКП «Лев» провели Арчі операцію.

«Це був мій особистий рекорд, я вперше видаляв таку велику пyхлину. Вона важила 6 кілограмів. Раніше доводилось працювати з пyхлинами масою максимум 3-4 кілограми» Втім у ЛКП зазначили, що oперація пройшла успішно.

«Вона тривала 3 години, ми змогли повністю видалити цей новоутвір. Процес зaгоєння відбувається добре. Арчі вже не приймає aнтибіотиків, залишилось тільки найближчим часом зняти шви. За усіма іншими показниками, а ми провели багато аналізів, Арчі цілком здоровий собака, який проживе ще щонайменше здорових та щасливих 6 років. Звісно, у добрих дбайливих руках».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР