П’ятниця, Листопад 22

Львівські програмісти створили додаток для захисту Карпат від сміття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Фахівці львівської команди міжнародної компанії GlobalLogic запустили додаток EcoHike для очистки карпатських гір від сміття. Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на пресслужбу ІТ-компанії.

Якщо туристи знайшли місце накопичення сміття, але не можуть прибрати його самостійно, вони позначають місце на карті, додають опис проблеми і фото.

Інші користувачі можуть прокласти свій маршрут відпочинку таким чином, аби прибрати позначену місцевість та змінити інформацію про неї у додатку. Таким чином усі охочі можуть долучитися до прибирання гірської території.

 

«Ідея створення проекту виникла після організованого нашими колегами походу на гору Хом’як. Подорожуючи схилами, колеги побачили багато залишеного туристами сміття. Прибрати його можна було лише з допомогою хмарних та мобільних технологій», – розповідає лідер проекту EcoHike Юрій Голованов.

EcoHike – внутрішній проект GlobalLogic, який створила львівська команда компанії. Розробка і тестування тривали майже рік. Додаток доступний лише в українському App Store и Google Play.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР