П’ятниця, Листопад 22

Львівська міськрада не підтримала петицію щодо збереження будинку на Сахарова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Депутати Львівської міської ради не підтримали петицію щодо збереження будинку Терлецького на вул. Сахарова, 52. На користь ухвали під час пленарного засідання ЛМР проголосувало тільки 22 депутати, передає Твоє Місто.

Її авторка Лідія Конюх пояснювала, що перехрестя вулиць Горбачевського і Сахарова закорковане не лише у час пік, тому нове будівництво лише ускладнить пересування цими вулицями.

Крім цього, нова будівля буде підключена до старих комунікацій, що, на думку авторки петиції, призведе до ще більшого підтоплення перехрестя, яке й так часто заливає під час дощів.

 

Нагадаємо, що наприкінці липня цього року у Львові зареєстрували дві петиції про збереження та знесення будинку Терлецького на Сахарова, 52. Автор альтернативної Василь Жбадинський вважає, що у районі вулиць Сахарова – Княгині Ольги – Горбачевського немає сучасних споруд, а наявна забудова виглядає закинутою та депресивною.

Думки архітекторів та чиновників щодо цієї будівлі також розділилися. Очільниця охорони історичного середовища ЛМР вважає, що будинок дійсно не має історичної чи архітектурної цінності, але він вписується у загальний вигляді вулиці, тож зносити його не варто.

Натомість більшість членів виконавчого комітету переконані, що від будівлі 1907 року, в якій проживав львівський аптекар та меценат Михайло Терлецький, залишилося небагато. оскільки наприкінці минулого століття ї перебудували, додали штучний декор та пластикові вікна.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР