Львівська будівельна компанія облаштує кільце на виїзді з Левандівки на Городоцьку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Будівельна компанія «Ріел» має збудувати кільце на перетині вулиць Сяйво та Городоцька, щоб покращити рух транспорту на цій ділянці. Відповідне рішення погодив виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 9 жовтня, пише Zaxid.net.

Нагадаємо, ще у жовтні 2018 року за рішенням виконавчого комітету, ПрАТ «Львівський міський молочний завод» отримав право збудувати квартал житлової забудови на території молокозаводу, що на вул. Рудненській, 8. Будівництвом на цій території займається корпорація «Ріел».

Забудовник тоді зобов’язувався влаштувати транспортне кільце на перетині вул. Городоцької — вул. Сяйво. При цьому розв’язку він мав збудувати у першу чергу, а потім вже приступити до розбудови території молокозаводу.

 

Однак цього року компанія «Ріел» розпочала будівництво багатоповерхівок на територію заводу, а будівництво розв’язки так і не почалось. Власник компанії «Ріел» Ростислав Мельник на одному з останніх засідань виконкому ЛМР визнав, що обіцяв збудувати кільце на вул. Сяйво-Городоцька перш, ніж розпочати зведення багатоповерхівок. Він водночас пообіцяв найближчим часом таки розпочати будівництво транспортної розв’язки.

Під час засідання 9 жовтня виконком прийняв рішення, яким зобов’язав забудовника облаштувати обіцяну транспортну розв’язку. Згідно з рішенням, ЛКП «Львівавтодор» має замовити проект нової транспортної розв’язки. Після цього «Львівавтодор» має розпочати роботи з будівництва кільця. Усі роботи з проектування та будівництва транспортної розв’язки оплатить компанія «Ріел».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР