Четвер, Вересень 19

Львів та Анталія стануть містами-побратимами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львів відвідала делегація турецького міста Анталія на чолі з мером Мухіттіном Боджеком. Під час зустрічі делегації із міським головою Львова Андрієм Садовим мер Анталії залишив запис у Книзі почесних гостей м. Львова, а сторони домовилися про напрямки співпраці.

«Для нас велика честь, що ви приїхали. Це дасть хороший імпульс кращим відносинам між нашими містами. Багато наших громадян їдуть і витрачають кошти у вас. Хоча і ваших туристів багато до нас приїжджає. Важливо продумати, що ще спільного ми можемо зробити в плані взаємної промоції. Львів приймає гостей цілий рік, а до вас, мабуть, більше їдуть влітку на море відпочивати. До речі, ми активно розвиваємо громадський транспорт у Львові – виготовляємо трамваї, тролейбуси, автобуси. Це може зацікавити ваше місто. Нас, натомість, цікавлять хороші будівельні компанії. Ми є найбільшим партнером ЄБРР серед усіх міст України. Словом, є багато варіантів, як ми можемо співпрацювати», – сказав Андрій Садовий.

 

У прес-службі Львівської міської ради зазначили, що мер Анталії у Львові вперше. Він зазначив, що місто йому цікаве, і він ініціюватиме підписання протоколу про партнерство між Анталією та Львовом. «Мій досвід роботи міським головою – 20 років. Анталія є п’ятою за величиною провінцією та центром туризму в Туреччині. Торік у нас було 14 млн туристів, цьогоріч очікуємо 16 млн. До речі, 67% відвідувачів Туреччини приїжджають саме в Анталію. Ми плануємо підписати протокол про партнерство зі Львовом. Сподіваємось, що ми це зможемо зробити з вами в Анталії. Я бачу, що ми можемо реалізувати багато цікавих проектів. Анталія – це місто фестивалів, у вас їх також багато. Ми можемо разом робити культурні, освітні та бізнес-проекти. В нас є 14 міст-партнерів», – додав Мухіттін Боджек.

Відтак мери домовились про створення спільної робочої групи з боку обох міст для напрацювання спільних проектів. «Ми торік прийняли 2,5 млн туристів. Львів сам себе розвиває, рекламує, у нас держава не розуміє, що туризм – це вигідно», – зауважив Андрій Садовий.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР