Львів придбає 100 тролейбусів з автономним ходом: сесія підтримала договір про наміри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Депутати Львівської міськради погодили підписання договору про наміри взяти кредит 50 млн євро для закупівлі 100 тролейбусів із автономним ходом та ремонту тролейбусної контактної мережі. За відповідну ухвалу проголосували 10 жовтня.

Договори підписуватимуть безпосередньо ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс», ЛКП «Львівавтодор» та Міжнародною фінансовою корпорацією.

«Ця закупівля буде в приблизно у 2021 році. Це довга процедура, яку треба пройти», – сказав під час пленарного засідання міський голова Львова.

 

Нагадаємо, 13 травня, Львівська міська рада підписала мандатний лист з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) про залучення 50 млн євро кредиту для купівлі 100 нових тролейбусів, ремонту електромережі та вулиці Шевченка. З них 25 млн євро – витратять на придбання 100 тролейбусів, 10 млн євро – на ремонт і оновлення електромережі, ще 15 млн євро – на реконструкцію вулиці Шевченка. Крім цього, МФК має надати місту технічну допомогу та консультацію щодо транспорту.

Кредит отримають на 13 років із пільговим періодом у 3 роки під 4,99-5,5%. Надати послуги МФК має після підписання самого договору приблизно до кінця 2020 року.

Раніше міський голова на пленарному засіданні анонсував закупку 100 електробусів. Цього року Львів також отримає 50 нових низькопідлогових тролейбусів «Електрон».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР