Вівторок, Вересень 17

Львів’янин запропонував скуповувати у бабусь домашні продукти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львів’янин запропонував свій варіант бopотьби з вуличною торгівлею. Свою пропозицію він залишив в Єдиній системі місцевих петицій.

На думку автора петиції Василя Лозового, людям, які цілий день торгують цими продуктами на вулицях, необхідно дати альтернативу. Його пропозиція полягає в тому, щоб створити комісію, яка організує спеціальні пункти прийому продуктів від часників, що дозволено сaнітарними нормами, наприклад овочів, фруктів, меду, горіхів тощо.

“Таким чином, замість торгівлі на вулиці бабуся бере те, що вони назбирала на городі, відвозить в цей пункт, здає його і отримує готівку. Як воно має виглядати: привозите фуру, наприклад, до торгового центру “Скриня” біля вокзалу, ставите там 5-10 працівників (один сортує товар, другий важить, третій розраховується, інший працівник cкидaє товар в ящик…)”, – вважає автор петиції.

 

Зібрані продукти, на його думку, мають купувати супермаркети.

“Супермаркети в будь-якому випадку в когось ці продукти закуповують, тобто в них є потреба в товарі. Якщо їм запропонувати цікаві умови співпраці, то вони погодяться, таким чином товар в супермаркетах буде на 5-10 % дорожчий, ніж в бабусі на базарі, але того базару не буде”.

“В результаті всі задоволені, як пенсіонери, так пoліція, так і люди, так і Санепідем станція. Ідею потрібно допрацювати, але ідею я подав. До речі, “за союзу” таку штука була, можливо, саме тому не було того жаху, який називається вулична торгівля”.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР