Львів’яни отримують загадкові телефонні дзвінки з Німеччини. Хто і навіщо телефонує

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львів’яни повідомляють про новий вид шахрайства по телефону. Аферисти дзвонять кілька разів поспіль з номеру телефону, який починається з коду німецького оператора +49. Вони пропонують заробляти, до прикладу, на біржі або ж у “піраміді”, передає VG Львів.

Як працює схема

Ті, кому надійшли подібні дзвінки кажуть, що шахраї таким чином намагаються вивідати ваші персональні дані, які потрібні для банківських операцій. Деякі потенційні жертви кажуть, що шахраї пропонують заробити, вклавши гроші в якусь каламутну фінансову піраміду, після чого у деяких просять дані банківських карт і рахунків.

“Мені майже рік дзвонять” з Німеччини “. Задовбали не те слово!!! Можуть телефонувати раз-два на місяць, а можуть і цілий тиждень, день в день, з різних номерів … Раз в поспіху прийняла виклик, запропонували роботу – 25 доларів у місяць, все це з явно не нІмЕцьким акцентом”, — пише Анна Солодова.

 

“Дзвонять постійно. Трубку не беру, але останнім часом вже зовсім знахабніли. Раніше раз у кілька днів телефонували, а тепер по 5 разів на день. Код Німеччини, але номери весь час різні, так що вносити в “чорний список” просто не має сенсу”, —розповіла Наташа Клюшанова.

“Близько місяця спроб поспілкуватися все-таки розмова відбулася. Намагалися нав’язати участь в якійсь біржі типу Forex. Я відповів, що не цікавлять подібні пропозиції і дзвінки припинилися”, — повідомляє Олексій Мітін.

“Вони дзвонять і називають по імені. Десь базу телефонних номерів сперли. Дзвонили, і не один раз”, — розповідає Тетяна Шалькіна.

Якщо виклик з одного номера ви проігнорували, шахраї можуть намагатися додзвонитися до вас з інших номерів.Як захиститися від шахраїв

Якщо вам телефонують зі схожих номерів, просто не беріть трубку, або внесіть номер в чорний список. І попередьте своїх довірливих родичів, які можуть повірити шахраям.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР