Львів’янку призначили першою заступницею міністра охорони здоров’я

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Колишня очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак призначена першою заступницею міністра охорони здоров’я. Про це ідеться на сайті МОЗ, передає Tvoemisto.tv.

Попередній керівник Львівщини Маркіян Мальський звільнив з посади очільниці ДОЗ Ірину Микичак у грудні 2019 року, за два тижні до власного звільнення. За словами Ірини Микичак, жодних офіційних пояснень вона тоді не отримала і вважає своє звільнення незаконним.

Ірина Микичак за освітою є лікарем-педіатром. Вона закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького у 1984 році. Також має диплом магістра державного управління, що здобула у 2001 році.

Кандидатка має звання «Заслужений лікар України», була депутаткою ЛМР, є співзасновницею та учасницею низки громадських та благодійних організацій. Ірина Микичак працювала у Перемишлянській ЦРЛ за спеціальністю, була головною спеціалісткою ДОЗ ЛОДА, очолювала львівську обласну дитячу клінічну лікарню Охматдит, із 2003 року працювала у ГУ ОЗ ЛОДА у різних профільних відділах, із 2013 до 2017 року була заступницею директора департаменту ДОЗ ЛОДА, а у квітні 2017 перемогла у конкурсі і очолила департамент.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР